StayFit24 jest portalem, który umożliwia rezerwacje Twoich ulubionych zajęć sportowych dzięki dosłownie kilku kliknięciom. Nie musisz już marnować czasu na znalezienie najbliższej siłowni, zajęć fitness, squasha, hali sportowej i innych. Dzięki naszej stronie znajdziesz i zarezerwujesz to, co Cię interesuje w przeciągu paru minut. Bez potrzeby dzwonienia, wypytywania o wolne miejsca, bądź czekania na podniesienie słuchawki. Wystarczy sie zarejestrować i gotowe!


A Ty, drogi Przedsiębiorco, dołącz do nas już dzisiaj. Dodaj swój obiekt do naszej bazy. Ułatwiasz swoim Klientom odnalezienie Twojego obiektu, jak i rezerwację zajęć. Dzięki temu czas pracowników, który do tej pory poświęcali na odbieranie telefonów i przyjmowanie bądź odwoływanie rezerwacji, przeznaczysz na ważniejsze sprawy, jak na przykład bezpośrednia obsługa Klienta.

Oferujemy 24 godzinny dostęp Internetowy do danych rezerwacji i pełną kontrolę nad profilem. Będziesz otrzymywał powiadomienia e-mailowe o kolejnej, dokonanej przez Klienta rezerwacji, a potwierdzić ją możesz zaledwie jednym kliknięciem. Ponadto oferujemy 60 dniowy bezpłatny okres próbny. Jest to darmowa reklama, z której grzechem byłoby nie skorzystać. Zapraszamy do współpracy!